pirmdiena, 2008. gada 1. decembris

***

1. Koka zirdziņi (2014. gads ir zilā zirga gads). Šobrīd top vēl vairāki zirgi.

2. Piparkūku brošas


3. Mīkstās rotaļlietas. Zaķi, lāči, kaķi, suņi, peles utt. Var uzšūt un dekorēt ar Ziemassvētku elementiem.
4. Regulējami un neregulējami grāmatu vāki


5. Sniegpārsliņas 
(vairāk - šeit: https://www.etsy.com/ru/shop/MapleApple?section_id=12475547 Lūdzu cenas neņemt vērā, manā veikalā tās ir norādītas amerikāņu pircējiem) Ir iespējams uztaisīt jebkurā krāsā.6. Tamborētas sniegpārsliņas. Iespējams uztamborēt jebkurā krāsā.

7. Dažādi filca / auduma dekori. Jebkuras formas, var uzšūt arī tematiskos dekorus (zivtiņu zvejniekam, kuģīti jūrniekam, mājiņu celtniekam vai mājsaimniecei utt.) 
8. Atlaižu karšu etvijas. Vāciņu var uzšūt no Ziemassvētku auduma, uzšūt sniegpārsliņas, zvaigznītes utt.9. Adītas / tamborētas zivtiņas. Vairāk - šeit: https://www.etsy.com/ru/shop/MapleApple?section_id=11275211&ga_search_query=fish Ir iespējams uzadīt jebkurā krāsā, kā arī dekorēt - piemēram, ar Ziemassvētku zvaigznītēm.

10. Koka priekšmeti (arī kastītes / rotaslietu lādītes). Dekorētas dekupāžas tehnikā. Var veidot dažādus uzrakstus.
11. Iepirkumu tašas. Varu uzšūt gan ar Ziemassvētku aplikācijām, gan izmantojot dažādus audumus, dekorējot ar dažādām lentām, piekariņiem, apjomīgām brošām utml. Var veidot uzrakstus, piemēram, kādu citātu kaligrāfijā. Var arī minimālistisku, bez dekoriem - kā dāvanu vīrietim.

12. Lavandas spilventiņi. Var uzšūt dažādās formas (eglītes, zvaigznītes), rakstīt virsū vārdu, apsveikumu utt.

13. Dažādi maciņi ar rāvējslēdzēju vai citām aizdarēm. Adītājām - maki adamadatu glabāšanai.
14. Dažādas krelles, rokassprādzes, auskari, brošas u.c. rotaslietas15. Paliktnis, ko liek zem Ziemassvētku egles lai piesegt konstrukcijas "kājas", lai vieglāk savākt skujas un lai ir uz kā likt dāvanas. Apaļš ar rāvējslēdzēju. 
Šī bilde ir no interneta, te var redzēt kā tas izskatās zem egles. Rāvējslēdzēja vietā var izmantot skaistākas aizdares, var dekorēt ar uzrakstiem, volāniem utt. 

16. Bībeles varoņu figūriņas. Es nezinu, kā tas saucas latviski, bet Rietumos kā Ziemassvētku dekoru bieži izmanto ainiņu ar Kristus dzimšanu. Parasti tā ir neliela mājiņa (kūts), kur ir Jāzeps un Jaunava Marija, trīs Austrumu ķēniņi, gans, eņģelis un Ziemassvētkos parādās arī Kristus. Es tiku līdz 3 ķēniņu un eņģeļa izkrāsošanas:

bet beigās tam būtu jāizskatās tā (šīs bildes ir no interneta):


Attiecīgi, var uztaisīt vai nu visus varoņus, vai tikai daļu, piemēram Jāzepu, Mariju un Jēzu, vai arī vienkārši mazus eņģelīšus, kurus turēt uz galda.

Vēl es taisu arī Ziemassvētku apsveikumu kartiņas, dāvanu iesaiņojumus, papīra un auduma virtenes.

Man ir dažādi ziemassvētku audumi, tostarp arī audums ar zirgiem, tāpēc visādus sīkus priekšmetus var šūt izmantojot šos audumus. Ir arī "tematiskie" audumi, lentas u.c. dekori - var taisīt personalizētas dāvanas šuvējām, ceļotājiem, zvejniekiem, pavārēm, sportistiem utt. 

Ar mani var sazināties pa e-pastu: AnastasijaZolotarjova@gmail.com
Nav komentāru:

Komentāra publicēšana